108342-2017 - ÄndringSverige-Nyköping: Installation av ventilation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilation Komministern 7.
Referensnummer: 17/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Installation av lägenhets-FTX i självdragshus.