108457-2019 - ResultatSverige-Göteborg: Finansiella konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster fastighetstransaktioner
Referensnummer: 0837/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79412000 Finansiella konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsulttjänster i anslutning till fastighetstransaktioner av varierande karaktär.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen