108482-2021 - ÄndringSverige-ÅKERSBERGA: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel av mark, Armada
Referensnummer: 19/177
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av årsavtal för yttre skötsel av mark