108484-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstunnor – Avfallskärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl
BeskrivningTranås kommuns upphandlingsenhet inbjuder på uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen till anbudsgivning för avtal gällande Avfallskärl.
Intern identifierareUH24-020
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34928480 Soptunnor och papperskorgar, 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000