2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natronlut
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av natronlut till Beställarens anläggningar. Leveranser sker till både kraftvärmeverk och vattenreningsverk.
Intern identifierare: 26/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000