See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Vatten Uppdragskonsulter
Beskrivning: Ramavtal Vatten Uppdragskonsulter
Intern identifierare: KOM-416791
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Yt- och grundvattenskydd
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1. Yt- och grundvattenskydd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Påverkan på flöden och nivåer utifrån natur- och miljöperspektiv - Ytvatten
Intern identifierare: 2. Påverkan på flöden och nivåer utifrån natur- och miljöperspektiv - Ytvatten
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3. Påverkan på flöden och nivåer utifrån natur- och miljöperspektiv - Grundvatten
Intern identifierare: 3. Påverkan på flöden och nivåer utifrån natur- och miljöperspektiv - Grundvatten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 4. Belastningsberäkningar, sårbarhetsanalyser och kontroll av yt- och grundvatten
Intern identifierare: 4. Belastningsberäkningar, sårbarhetsanalyser och kontroll av yt- och grundvatten