108487-2020 - ResultatSverige-KUNGSBACKA: Datortillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kringutrustning IT
Referensnummer: 19/131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237200 Datortillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun avser att upphandla Kringutrustning IT.
Upphandlingen avser bl.a. hörlurar, mobilskal, mobilladdare, kablar samt adaptrar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30230000 Datorrelaterad utrustning, 30237200 Datortillbehör, 31681500 Uppladdare, 32342100 Hörlurar, 32550000 Telefonutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen