108506-2026 - Resultat
Sverige – Uthyrning av fartyg med besättning – Upphandling avseende hyra av övningsfartyg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling avseende hyra av övningsfartyg
BeskrivningUpphandlingen avser hyra av ett övningsfartyg i utbildningssyfte för elever inom sjöfartsprogrammet.
Föregående meddelande568891-2021
Intern identifierare0955/21
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60651000 Uthyrning av fartyg med besättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000