108535-2021 - ÄndringSverige-NORRKÖPING: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transporter av färdiglagad mat
Referensnummer: KS 20200/1385
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlings- och inköpsenheten Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av transporter av färdiglagad mat från tillagningskök till mottagningskök i Norrköpings kommunn i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via kommunens verktyg www-eavrop.com.