2. Förfarande
Förfarande
Titel: Property Maintenance for The Swedish Ambassador´s Residence Ottawa, Canada idence Ottawa
Beskrivning: Property Maintenance for The Swedish Ambassador´s Residence at Manor Avenue, Rockcliff Park, Ottawa, Canada.
Intern identifierare: 3493/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000