2. Förfarande
Förfarande
Titel: Galakoordinator för akademisk högtid
Beskrivning: Luleå tekniska universitet avser att upphandla en Galakoordinator för koordinering av högtidsbanketten i samband med universitetets promotions- och installationshögtid, även kallad akademisk högtid, som äger rum årligen under andra lördagen i november.
Intern identifierare: LTU-104-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Luleå tekniska universitet avser att upphandla en Galakoordinator för koordinering av högtidsbanketten i samband med universitetets promotions- och installationshögtid, även kallad Akademisk Högtid, som äger rum årligen under andra lördagen i november.
Intern identifierare: Galakoordinator för akademisk högtid