See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Program ERTMS-Entreprenad OPTO 2.0 på sträckan Hässleholm-Lund-Arlöv-Malmö
Beskrivning: Utförandeentreprenad Infra Tele opto 2.0 multiduktkabel
Intern identifierare: KOM-412508
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234100 Anläggningsarbeten för järnvägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: För utförande av förläggning av optoanläggning på sträckan Hässleholm-Lund-Arlöv-Malmö
Intern identifierare: Program ERTMS-Entreprenad OPTO 2.0 på sträckan Hässleholm-Lund-Arlöv-Malmö