2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av varmmassabeläggning i Västra regionen DG
Beskrivning: Uförande av underhållsbeläggning i Västra regionen, DG
Intern identifierare: KOM-418927
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233220 Ytbehandling av vägar, 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Varmt DG01
Beskrivning: Varmt DG 01 2026
Intern identifierare: Varmt DG01
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Varmt DG02
Beskrivning: Varmt DG02 2026
Intern identifierare: Varmt DG02