108673-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datatjänster – Digitalt mötes och arbetsplatsbokningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitalt mötes och arbetsplatsbokningssystem
BeskrivningAvser skärmar, bokningspaneler och system för bokning, statistikinhämtning och automatisk hantering av incheckningar/avbokningar av mötesrum mm.
Intern identifierareEUI 26 012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000