108719-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Konsulttjänster avseende programvaran Sitevision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster avseende programvaran Sitevision
BeskrivningRamavtalet som vi vill upphandla avser support, underhåll, vidareutveckling och drift av befintlig plattform för webbplatser i publiceringsverktyget Sitevision. Det gäller för hela kommunkoncernen samt alla förbund förutom Kretslopp Sydost.
Intern identifierare2023-122
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägsta pris