108724-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – CBCT med navigation och utrustningsspecifika produkter och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCBCT med navigation och utrustningsspecifika produkter och tjänster
BeskrivningCBCT med navigation och utrustningsspecifika produkter och tjänster
Intern identifierareSÖS 2024-0390
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelCBCT med navigation och utrustningsspecifika varor och tjänster