Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bronkoskopisimulator
Referensnummer: UC-2021-113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av Bronkoskopisimulator
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen