108837-2018 - ÄndringSverige-Spånga: Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konstprojektledare
Referensnummer: 2.6/4243/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser att för Stockholm konst täcka behov av konstprojektledare i konstprojekt finansierade av den s.k. enprocentsregeln.