Huvudsaklig CPV-kod 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar uppdrag av mekaniskt underhåll på VA Syds anläggningar. Upphandlingen är delad i två geografiska område där det går att lämna på ett eller båda delarna.