108936-2022 - ÄndringSverige-Forshaga: Larmsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm, tillsyn och boendelås
Referensnummer: UH-2021-40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Trygghetslarm och larmtjänster för särskillt och ordinärt boende