2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiell leasing av spolbilar
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Vatten och Miljöresurs med leasing av fyra mindre spolbilar för planerat underhåll och akuta spolinsatser inom bolagets verksamhetsområden.
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000