2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av fasadåtgärder Värmlandsbanan Etapp 3.2 inom karlstad kommun, värmlands län
Beskrivning: Upprepad beställning: Upphandlingen avser utförande av fasadåtgärder Värmlandsbanan Etapp 3.2 inom karlstad kommun, värmlands län
Intern identifierare: KOM-419692
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45443000 Fasadarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: För utförande av fasadåtgärder Värmlandsbanan Etapp 3.2 inom karlstad kommun, värmlands län
Intern identifierare: För utförande av fasadåtgärder Värmlandsbanan