2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Underhåll Stridsbergsbron
Beskrivning: Avtal för service och reparation av Stridsbergsbron.
Intern identifierare: 2023/00976
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generella Krav