2. Förfarande
Förfarande
Titel: Isotope labeled internal protein standards for quantitative plasma proteomics
Beskrivning: Isotope labeled internal protein standards for quantitative plasma proteomics
Intern identifierare: HS-2025-2090
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696400 Isotopreagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000