109078-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Osteosyntes käkkirurgi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOsteosyntes käkkirurgi
BeskrivningMaterial för uppbyggnad av skadade käkben och ansiktsfrakturer
Intern identifierareVF2025-00030
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del (1)
BeskrivningMaterial för uppbyggnad av käkben och ansiktsfraktur
Intern identifierare1781808-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor (1)
Intern identifierare1781809-1