2. Förfarande
Förfarande
Titel: Evenemangssäkerhet och evenemangspersonal Göransson Arena
Beskrivning: Göransson Arena AB upphandlar ett ramavtal för evenemangssäkerhet och evenemangspersonal.
Intern identifierare: GA2026_1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Evenemangssäkerhet och evenemangspersonal Göransson Arena