2. Förfarande
Förfarande
Titel: Applikation, server- och systemdrift (IT-drift)
Beskrivning: Ansökningsinbjudan om deltagande i Järfälla kommuns upphandling av Applikation, Server-och Systemdrift (IT-drift)
Intern identifierare: Kst 2024/29
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del