2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av drift av grupp och träningsbostäder
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen.
Intern identifierare: SN/2024:23
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Ett förenklat förfarande innebär att en upphandling genomförs i ett steg. I detta förfarande får alla leverantörer lämna anbud. Upphandlaren gör samtidigt en bedömning av leverantörernas kvalifikationer och anbud.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000