2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS-Material
Beskrivning: Upphandling av VVS-material
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44167000 Diverse rörledningsarmatur, 44167100 Fasta kopplingar, 44167300 Knärör, T-rör och rörledningsarmatur, 44167400 Rörböjar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001