109325-2025 - Planering
Sverige – Skyltar – RFI - Upphandling av skyltar med tillbehör
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Upphandling av skyltar med tillbehör
BeskrivningLänsstyrelsen Västra Götaland hoppas på information och synpunkter genom denna RFI gällande kommande ramavtalsupphandling av Skyltar med tillbehör. Ramavtalet gäller flera avropande parter över hela landet och omfattar tillverkning och tryck av skyltar med tillbehör. Skyltarna ska placeras ut i bland annat naturreservat, nationalparker och kulturreservat. OBS: Anbud ska inte lämnas då detta endast är en förfrågan med syfte att förstå vad marknaden kan erbjuda i förhållande till vårt behov.
Intern identifierare512-6729-2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar