109405-2022 - ResultatSverige-Norrköping: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för slamsugning, högtryckspolning och TV-inspektion
Referensnummer: KS 2021/1158
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ramavtal för slamsugning, högtryckspolning och TV-inspektion
Ärende: KS 2021/1158
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90513600 Avlägsnande av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se upphandlingsdokument