2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar, inre och yttre
Beskrivning: Upphandlingen avser tillverkning och leverans av inre och yttre skyltar med eller utan montering och övrigt tillhörande tjänster, samt leverans av leverantörens övriga skyltsortiment.
Intern identifierare: SF 2025/247
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar, 31523300 Upplysta namnskyltar, 34928470 Skyltning, 34928471 Skyltmaterial, 34928472 Skyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skyltar, inre och yttre