109510-2026 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Markförhandlare till Norrbotniabanan, Region norra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkförhandlare till Norrbotniabanan, Region norra
BeskrivningTrafikverket söker en (1) till två (2) resurskonsulter inom Markförhandling till Norrbottiabanan beläggningsgrad 75-95% av en heltidstjänst per resurs
Intern identifierareKOM-419178
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelResurs 1
BeskrivningOmfattning 75-95%
Intern identifierareResurs 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelResurs 2
Intern identifierareResurs 2