109559-2026 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Upphandling kommunikationstjänster - Fullservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling kommunikationstjänster - Fullservice
BeskrivningUpphandlingen avser kommunikationstjänster - Fullservice för Utbildningsförvaltningen. För mer info, se bifogat förfrågningsunderlag.
Intern identifierare0018/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial, 72410000 Leverantörstjänster, 79341000 Reklam, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79341400 Reklamkampanjer, 79342000 Marknadsföring, 79822500 Grafisk formgivning, 92100000 Film- och videotjänster, 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 92111220 Produktion av reklamvideor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000