Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Hårdvallsslåtter
Referensnummer: 512-6478-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder härmed intresserade leverantörer att komma in med anbud avseende upphandling av Hårdvallsslåtter
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77312000 Ogräsröjning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen