2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal tolktjänster
Beskrivning: Tierps kommun ska upphandla ramavtal gällande tolktjänster för Tierp, Heby, Älvkarleby, Enköping, Sandviken, Ockelbo, Hofors...
Intern identifierare: 2025-166
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Översättningstjänster
Beskrivning: Översättningstjänstre
Intern identifierare: 1843352-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tolktjänster
Beskrivning: översättning
Intern identifierare: 1843351-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandling
Beskrivning: tolk och översättning
Intern identifierare: 1843342-2