2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Rörberg
Beskrivning: Städning av brandstation.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107190:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning, 90911200 Städning av byggnader