2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningstjänster
Beskrivning: Ramavtalsområdet avser huvudsakligen bemanningstjänster inom områdena administration, ekonomi, fastighet, HR, IT, kommunikation, support, tekniker, återvinning, interimschef och specialist, som Sinfras medlemmar ska kunna avropa under en kortare eller längre tidsperiod.
Intern identifierare: 24/35
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000