See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem för skolor 2.0
Beskrivning: Bibliotekssystem för skolor i Lunds kommun
Intern identifierare: KS2025/0193
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000