See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och tvätt av Renrumskläder
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra och tvätt av kläder för användning i renrum, sk sterila kläder.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115228:Lot:1