See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster - kommunala bolag
Beskrivning: Revisionstjänster till kommunala bolag
Intern identifierare: 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del