2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonspool till Partillebo AB
Beskrivning: Avtalet omfattar fordonspool med tillhörande bokningssystem som ska kunna nyttjas av bolagets anställda under arbetstid och av hyresgäster utanför ordinarie arbetstid.
Intern identifierare: 24/244
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000