2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling av hushållsavfall
Beskrivning: Entreprenaden omfattar hämtning av mat-, restavfall, plast- och pappförpackningar
Intern identifierare: KS-2026-51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000