Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förvaltningsavtal för vägbelysning i Leksands kommun
Referensnummer: 22/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50232100 Underhåll av gatubelysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna frivilliga förhandsinsyn gäller tilldelning av kontrakt genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 65320000 Drift av elektriska anläggningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen