Diarienr: 2021/1621
Meddelande om frivillig förhandsinsyn gällande Stratsys - IT-stöd för verksamhetsstyrning.
2. Omfattning
Denna frivilliga förhandsinsyn gäller tecknande av kontrakt utan föregående annonsering.
5. Avtalsperiod
2022-04-01 - 2023-03-31 med option på förlängning upp till 24 månader.