Betalkortterminaler, kortinlösentjänster, betalväxeltjänst och betalväxeltjänst online SLL1607
Referensnummer: FSN 2023-0013
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar betalkortterminaler, kortinlösentjänster och betalväxeltjänster (inklusive betalväxeltjänster online).