See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd inom området för NDI- teknik 2023
Beskrivning: Migrationsverket har behov av konsultstöd inom området för NDI- teknik (Network Device Interface) till Migrationsverkets studior för rörlig bild i Norrköping och Sundbyberg.
Intern identifierare: 3.2.1-2023-17535
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mervärdesmodell
Beskrivning: Formel för mervärdesmodell: Totalt anbudspris - mervärdesavdrag = Jämförelsetal Maximalt mervärdesavdrag som kan erhållas är 200 000 SEK. Det anbud som får lägst jämförelsetal efter utvärderingen och har bäst förhållande mellan pris och kvalitet kommer föreslås att tilldelas avtalet.