2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss: Leverans och installation av fastighetsmaskiner (tvättmaskiner och torktumlare) samt service och reparation av befintlig utrustning
Beskrivning: Extern remiss av upphandlingsdokument inför upphandling av fastighetsmaskiner.
Intern identifierare: 24/16
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42716120 Tvättmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 39713200 Tvätt- och torkmaskiner, 42716000 Tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner, 51543400 Installation av tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner