See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende Vibrationsexpert
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal avseende vibrationsexpert. Konsulten ska vara specialist avseende sprängningar, tunneldrivning och vibrationer och dess påverkan på byggnader (hållfasthet, sprickbildning, teknisk akustik).
Intern identifierare: 3910/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: SFV Strukturerat ABK