Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förbrukningsmaterial kontor, skola m.m.
Referensnummer: 21/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser diverse förbrukningsmaterial och är uppdelad på följande områden:
— Almanackor
— Kopieringspapper
— Skola
— Kontor
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22810000 Register av papper eller kartong, 22817000 Almanackor eller agendor, 22850000 Pärmar och tillbehör till dessa, 22852000 Mappar, 30192000 Kontorsmateriel, 30193000 Pärmar, mappar o. d.
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen